Hilamia

Naše mise

Poskytovat nejúčinnější služby na trhu kryptoměn.

O nás

U nás nic nekončí prodejem služby. Naopak, je to teprve začátek! Věříme, že vám s našimi krypto službami můžeme nabídnout víc, než jen zhodnocení peněz. Pracujeme svědomitě, abychom vám dali možnost změnit postoj k tomuto nově otevírajícímu se světu. To vše jak pro krypto fandy, tak i úplné začátečníky.

Kryptomince

Historie kryptosvěta sama o sobě není dlouhá, ale my se už v ní nějaký ten pátek pohybujeme. Od roku 2017 jsme našli náš ideální tým, skládající se z lidí se zkušenostmi z manažerských pozic v IBM, analytiky, kvantové fyziky, chemiky a další. Všechny nás spojuje jedno – blockchain a láska k tomu co děláme. Takže vlastně dvě…

Team

Jakub Hýl

Jakub Hýl

IT a blockchain/obchod

Jakub je nejen majitelem firmy, ale také zkušeným IT odborníkem. Kromě blockchainu a kryptoměn samotných se věnuje například těžebnímu algoritmu, sestavování rigů nebo utahování si z kolegů.

T: +420 725 960 719

E: jakub.hyl@hilamia.com

Martin Hýl

Martin Hýl

obchod/trh kryptoměn

Martin celý náš projekt zastřešuje. Má dlouholeté zkušenosti v investiční a finanční sféře. Popovídáte si s ním však o čemkoliv, nejen o kryptoměnách. Na rozdíl mezi růžovou a oranžovou se ho ale neptejte.

T: +420 608 975 866

E: martin.hyl@hilamia.com

Kateřina Hýlová

Kateřina Hýlová

accounting/komunikace/obchod

Kačka má na starosti komunikaci se zákazníky, legislativu spojenou s kryptoaktivy a miningem, účetnictví a všechno to papírování kolem. Bez ní bychom nefungovali. Kromě kryptoměn má ráda panáka dobré domácí slivovice.

T: +420 777 826 055

E: katka.hylova@hilamia.com

Michal Gulka

Michal Gulka

trading/kryptoanalýza/blog

Michalova specialita jsou zejména kryptotrhy. Obchodování s kryptoaktivy se věnuje i ve volném čase. Jeho odborné články si můžete přečíst v našem blogu. Pokud zrovna nesleduje cenu kryptoměn, rád vyvenčí svou kočku na vodítku.

T: +420 605 271 414

E: michal.gulka@hilamia.com

Valentýna Hýlová

Valentýna Hýlová

péče o klienty/PR/marketing

Valentýna dbá na dobré jméno naší společnosti. Pečuje o zákazníky, stará se o marketing a PR a také spravuje sociální sítě Hilamia. Je to naše lingvistická specialistka, vždy nás dokáže překvapit nějakým novým výrazem.

T: +420 775 975 865

E: valentyna.hylova@hilamia.com

ČÍM VŠÍM SE ZABÝVÁME?

Naše služby dělíme do čtyř hlavních pilířů:

Mining/těžba kryptoměn

Zprostředkováváme koupi rigů (speciálně sestavený počítačů) k těžbě kryptoměn. Těžbou kryptoměn se zjednodušeně rozumí ověřování transakcí v datovém centru. Odměnou za tuto akci není samozřejmě nic jiného, než samotná kryptoměna. Děláme tím pro vás mining, který je jinak technicky i časově velmi náročný, dostupnější. Zatímco my se staráme o komplexní servis, vy si můžete užívat vytěžené kryptoměny. Více zde.

Investiční příležitosti

Kryptoměny nabízí také spoustu investičních příležitostí. Efektivním obchodováním na burze lze zajímavě zvyšovat hodnotu počáteční investice. A to značně, pokud víte jak na to! Aby avšak byla tato aktivita účinná, vyžaduje to znalosti a čas. My vám nabízíme obojí. Naši analytici a tradeři neustále sledují a vyhodnocují prognózy a na základě trendů ví, kdy ve správný čas koupit a kdy prodat.

Pokud ovšem neradi riskujete, máme pro vás i konzervativnější investiční příležitost. Můžeme vám pomoci kdykoliv kryptoměny nakoupit, držet je bezpečně v našem offline trezoru a ve vhodnou dobu prodat nebo směnit. Více zde.

Kryptotěžba

Školení pro firmy i veřejnost

Rádi bychom dali všem možnost dostat se více do světa kryptoměn. A jsme vždy rádi, když zákazníci mají zájem vědět více o tom, do čeho investují - vzdělávání je základ. Proto pro vás máme připravených několik školení, které se dotýkají všech oblastí kryptosvěta. Přejete si školení v češtině nebo angličtině, pro firmu nebo veřejnost, jste začátečník či pokročilý? Svůj balíček si můžete libovolně navolit sami. Kromě profesionálních lektorů považujeme za naši největší přednost interaktivní složku školení. To znamená, že posluchači nejen poslouchají, ale vše si s pomocí lektora sami vyzkouší. Více zde.

Publikační činnost

Kryptosvět se mění každý den. A je důležité být stále v obraze. Všechno pro vás sledujeme a analyzujeme a každý měsíc připravujeme nejnovější „kryptonovinky“. Více zde.

Pokud se v oblasti digitálních měn necítíte jako ryba ve vodě, píšeme pro vás v rámci publikační činnosti také „kryptoblog“, kde najdete vysvětlené základní krypto pojmy tak, aby je pochopil opravdu každý.

NAŠE VIZE

Proč tedy věříme v to, co děláme?

Blockchain technologii vnímáme jako něco, co jednou budeme ve svém životě běžně využívat. Možná o tom ani nebudeme vědět. Už jenom Bitcoin samotný přináší něco doposud nepředstavitelného. Možnost ihned a s minimálními poplatky převést komukoliv na světě něco, co má hodnotu, a to pouhým stisknutím tlačítka. Žádný prostředník, žádná konfiskace, žádná cenzura, inflace či padělání. V současné době ale Bitcoin ani jiné kryptoměny nejsou připraveny na velké objemy transakcí spojené s každodenním použitím. Kryptoměny se ale pořád vyvíjejí a zdokonalují.

Jestli se někdy dočkáme kompletní adopce kryptoměn ve formě národní či globální měny je otázkou. Nicméně blockchain nabízí alternativu k tradičním inflačním platebním systémům, a to už je samo o sobě velkým přínosem. Poskytuje nám totiž možnost, na kterou je možné se obrátit v době finanční krize a nutí vládní finanční instituce k inovacím a k přehodnocování dosavadních platebních systémů.

I když je česká koruna momentálně stabilní, nebylo tomu tak vždy, a kdo ví, co budoucnost přinese. Například v zemích s hyperinflací je nákup potravin Bitcoinem samozřejmostí.

Je dobré být připraven. Náš slogan mluví za vše:

Kryptotěžba

Přesvědčili jste mě.

Mám zájem o vaše služby!